راهنمای ثبت نام و استفاده از پنل نمایندگان فروشگاه اینترنتی dastik.com

ضمن خوش آمدگویی، از شما بخاطر حضور در جمع نمایندگان گروه دستیک تشکر می­کنیم. برای عضویت و شروع بکار با این سایت کافیست روند زیر را گام به گام طی کنید و نیازی به آموزش حضوری و یا تلفنی نیست چون فرایند کار بسیار ساده است. با این وجود گروه دستیک آماده است هر زمان که لازم باشد به صورت تلفنی جوابگوی سوالات شما باشد. برای این منظور شماره تلفن­های 05632531297 ، 09153622083 و 09155622725 در ساعات کاری در اختیار شماست.

1- ابتدا وارد سایت dastik.com شوید.

2- در قسمت بالا سمت چپ، ثبت نام کنید.

3- شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید.

4- کد تائید شماره تلفن همراه که برای شما پیامک شده است را در این محل وارد کنید.

5- اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. در قسمت وارد کردن پسورد جدید یک پسورد مطمئن برای خود انتخاب کرده و
دقت کنید پسوردتان را فراموش نکنید.

6- اکنون وارد صفحه اصلی شده ­اید. در گوشه سمت چپ بالا روی اسم خود کلیک کنید. منوی کوچکی باز می شود که در آن پنل نماینده، سفارش­ها، آدرس­ها و جزئیات حساب مشهود است.

7- وارد پنل نماینده شوید. اطلاعات پروفایل خود را کامل و یا تصحیح فرمایید.

8- شما می­توانید با معرفی سایت به دیگران و تشویق به خرید ایشان از سایت، از سود حاصل از فروش به مشتریان خود سهیم شوید. به گونه ای که وقتی فرد یا افرادی توسط شما به سایت معرفی می شوند و از فروشگاه خرید می­کنند، به ازای هر خریدی که خواهند داشت، درصدی به عنوان سود بازاریابی به حساب کیف پول شما واریز خواهد شد. در این قسمت شما می­ توانید مجموعه ­ی مشتریان خود را مشخص کنید.

8- در صورت تمایل به امانت گیری محصول از ما، می­توانید با پست تصویر کپی برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی و همچنین تصویر یک فقره چک به مبلغی که می­ خواهید محصول به امانت بگیرید به آدرس مندرج در پایین صفحه ­ی سایت و هماهنگی تلفنی با شماره های درج شده در این قسمت، نسبت به امانت گرفتن محصولات و فروش آن اقدام نمایید.

9- پس از تایید ضمانت وارد قسمت محصولات من می ­شوید. در این قسمت میزان ضمانت شما مشاهده می ­شود. نام محصول مورد نظر را تایپ کنید تا لیست محصولات مرتبط با آن نمایش داده شود.

10- بر روی دکمه اضافه کردن به درخواست کلیک کنید.

11- پس از اضافه شدن محصول به لیست محصولات درخواستی در همان صفحه کمی پایین بیایید و تعداد درخواستی را مشخص کنید و دکمه ارسال لیست را فشار دهید.

12- پس از تایید درخواست و ارسال محصول برای شما، در پایین همان صفحه در قسمت لیست در اختیار محصولات دریافت شده تان را می بینید.

13- حال در پنل نماینده بر روی گزینه فروش کلیک کنید. محصولی را که قصد فروش دارید انتخاب کنید. تعداد فروخته شده را در قسمت تعداد فروش با فلش های بالا و پایین تعیین کنید. در زیر جدول مبلغ فیش مشخص می شود. حال گزینه بارگذاری فیش را کلیک کنید.

14- تصویر فیش بانکی مشتری را آپلود کرده و گزینه ثبت فروش را انتخاب کنید.

15- پس از تایید فیش بانکی، درصدی از مبلغ فروش، به عنوان سود به کیف پولی شما واریز می­ گردد که می­ توانید در قسمت کیف پولی میزان پورسانت تعلق گرفته به خود را ببینید.

16- کاربر گرامی، در پنل نمایندگان گزینه اطلاعات بانکی را کلیک و شماره شبای حساب خود را جهت دریافت پورسانت ثبت کنید.

*راهنمایی: نماینده محترم در صورت نداشتن شماره شبا، برای دریافت آن به سایت بانک متبوع خود مراجعه کرده و با وارد کردن شماره حساب، شماره شبای حساب خود را دریافت کنید.

17- برای دریافت درآمد وارد کیف پولی شوید و مبلغ درخواستی را از موجودی کیف پولتان درخواست و گزینه ارسال درخواست را وارد کنید. پورسانت مورد نظر به حساب شخصیتان واریز می گردد.