درباره ما و گروه بازرگانی دستیک

اطلاعاتی درباره ما اطلاعات مکانی، هویتی و راه‌های تماس تلفنی و آنلاین با گروه بازرگانی دستیک

درباره ما اطلاعات مکانی، هویتی و راه‌های تماس تلفنی و آنلاین. گروه بازرگانی دستیک. اطلاعات بیشتر در باره ما و  برند دستیک و دفتر مرکز پخش‌.

شماره تماس 32531297 056 و واتساپ تجاری 09153622083 آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

زعفران دستیک

درباره ما اطلاعات مکانی، هویتی و راه‌های تماس تلفنی و آنلاین با گروه بازرگانی دستیک

در درباره ما می‌خوانید: این روزها به‌خاطر افزایش زعفران تقلبی در بازار، خرید این گرانترین ادویه‌ی جهان نامطمئن شده است. بی‌ثباتی قیمت زعفران نیز از جمله دلایلی است که خانواده‌ها در خرید محصولی سالم و حقیقی به اشتباه می‌افتند. برای انتخاب زعفران اصل، دیگر نه بو و نه ظاهر فریبنده‌ی آن ملاک نیست. چراکه امروزه نمونه‌‌ زعفرانهای تقلبی با الیاف شیمیایی و عطر و بویی بیشتر از زعفران حقیقی وارد بازار شده که جز در بوته‌ی آزمایشگاههای تخصصی معتبر قابل تشخیص نیستند.

حال این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توان زعفران اصل را از تقلبی و نمونه‌ی ناسالم و بعضا خطرناک آن تشخیص داد؟ آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه، انتخاب برندها و نشانهای تجاری معتبر و شناخته شده است که دارای پروانه بهره‌برداری بهداشتی، نشان سلامت و استاندارد ملی باشند. همچنین آدرس و محل تولید و تاریخ تولید آن مشخص باشد و اینگونه خریدار از اصالت و ریشه‌ی محل تولید محصول خود کاملا مطمئن باشد و صرف دیدن زعفران قاینات که یک نام عمومی و کلی‌ست که متاسفانه برای هر زعفران و شبه زعفرانی استفاده می‌شود اعتماد نکنند.https://www.saharkhizland.com/Blog/Post/original-and-counterfeit-saffron-detection-methods

داشتن اصالت و برخورداری از نشانهای سلامت محصول نیز جز گذر از آزمایشگاههای تخصصی فیزیک،شیمی و میکروب‌شناسی معتبر و دارای مجوز نیست. در این آزمایشگاهها بجز گِرید رنگدهی زعفران که در واقع ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین مشخصه‌ی محصول است، وجود سم و اثرات احتمالی کودهای شیمیایی،درصد رطوبت و مواد فرار، میزان کروسین و سافرانال بر اساس ماده‌ی خشک و حتی وجود سرب احتمالی در صورت خشک کردن زعفران بر روی روزنامه بجای کاغذهای مخصوص خشک‌کن مشخص می‌شود و چنانچه این میزان بالاتر از حد مجاز باشد آزمایشگاه محصول را قابل بسته‌بندی با نشان سلامت و پروانه‌ی بهره‌برداری بهداشتی ندانسته و محصول برگشت می‌خورد. بنابراین محصولی که دارای این ویژگیها باشد را می‌توان به آسودگی و با خیال راحت مصرف کرد و طبیعتا محصولی با این خصوصیات جز با انتخاب برندی معتبر و دارای صلاحیت امکان‌پذیر نیست. بعنوان مثال در آدرس روبرو یکی از محصولات ما و ویژگی‌های آن را ببینید تا درباره ما بیشتر بدانید.https://dastik.com/shop/saffon-one-gr/

زعفران دستیک

زعفران دستیک، با نشان تجاری ثبت‌شده‌    محصول مستقیم کشاورز قاینات است که با وسواس و دقت خاصی در گروه بازرگانی دستیک خریداری می‌شود تا از آزمایشگاههای سه‌گانه سربلند بیرون بیاید و محصولی اصیل و شناسنامه‌دار، شایسته سفره هموطنان ایرانی، به بازار عرضه کند. زعفران دستیک در وزن‌های یک گرمی، نیم و یک مثقالی و پنج مثقالی در بسته‌بندیهای متنوع بصورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی دستیک قابل خرید است. این محصول در صورت عدم رضایت مشتری تا هفت روز پس از تحویل قابل برگشت و پس گرفتن هزینه‌ی آن توسط مشتری‌ست.

X